TUIJN JUWELIER

Jeh Jewels Ring zilver met goldfilled classic

 149,00

Lees meer

1 op voorraad

Beschrijving

Deze ring is gemaakt van 925 sterling zilver en gold filled. De ring heeft drie losse ringetjes die afzonderlijk van elkaar kunnen bewegen. De ringetjes bestaan uit twee zilveren en één gold filled ringetje in de vorm van platte balletjes. De onderkant van de ring is geoxideerd wat zorgt voor extra diepte.
Materiaal: ZilverDe glans van 925 sterling zilver maakt het een gewild edelmetaal voor de vervaardiging van sieraden. Het bestaat uit 92,5% puur zilver en 7,5% koper. Puur zilver is een zacht en buigzaam materiaal, het koper in 925 sterling zilver zorgt voor de stevigheid. De sieraden van Jéh Jewels zijn nikkel vrij.
Materiaal: Gold filledGold filled komt uit Amerika en wordt daar al langer gebruikt voor de vervaardiging van sieraden met een “touch of gold” voor een betaalbare prijs. Het gold filled blijft op kleur, is slijtvast en de 14karaats goudlaag is dik genoeg om lang te kunnen genieten van de warme uitstraling van goud. Gold filled wordt veelal ook goed verdragen door mensen die allergisch zijn voor andere metalen dan goud.

Extra informatie

Merk

Geslacht

Type sieraad

Materiaal sieraad
Kleur sieraad

Ontdek onze bestsellers

Hugo Boss dames horloge
Hugo Boss Horloge HB1502779
 249,00
Ti Sento Milano Ring 12349ZY
 69,00
Ti Sento Milano Ring 12340EM
 79,00
Hugo Boss Horloge HB1514210
 259,00
Hugo Boss Horloge HB1514194
 299,00
Hugo Boss heren horloge
Hugo Boss Horloge HB1514170
 229,00